About Us

GADI ZOHAR – MANAGING PARTNER

גדי זוהר הוא מומחה בהשלמת הליכים מורכבים ופשוטים בארה”ב בהצלחה. כעורך דין הגירה, הוא בעל ניסיון עשיר בעבודה עם מגוון רחב של לקוחות בנושאי הגירה, ענייני משפחה ועסקאות נדל”ן, המוטיבציה מבטיחה תוצאות מוצלחות. מצטיין דיקן בבית הספר למשפטים של ניו יורק, שם דגש על מציאת עובדות מפורטת, פרשנות ברורה של מטרות ריאליסטיות, מחקר ממצה ופתרונות יצירתיים. מוערך מאוד על ידי לקוחות רבים על רגישות אמיתית למצבים הקשים איתם הם מתמודדים, הוא מסביר בזהירות את התהליך ואת מטרותיו. בזכות יושר ויושרה המשרד נבנה על הפניות ותמיכה בקהילה.

תגובה בזמן היא הכרחית בהתמודדות עם נושאים אלה. להיות זמין כדי לענות על צרכי הלקוח, לענות על שאלות כדי להיות מסוגל להוביל את התהליך לסגירה חיובית ומספקת, אנחנו בקיאים באופן התהליך ונדריך אותך כיצד לעבור אותו יחד עם עזרה משפטית. גדי זוהר הוא חבר בעל מעמד בלשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק וחבר באגודת עורכי הדין האמריקנית להגירה (www.AILA.com), הארגון הגדול בעולם של עורכי דין בתחום ההגירה.

אתה שוכר עורך דין כדי לייצג אותך ומצפה לטיפול כנה, אמין ואמיתי.קיבלתי את ההחלטה להיות עורך דין כי אני יכול להשפיע על שינוי חיובי בחיים שלך.

photo-1-161118-582f0984acf19-200x300.jpg

קורות החיים שלי מפרטים כיצד אוכל לעזור לך:

 • התמקדות בחוק ההגירה עם הצלחה יוצאת דופן במקרים משפחתיים מבוססי גרין קארד, מקרי הסרה של תושבות מותנית, VAWA, מקרים מיוחדים של הגירה לנוער, I-601 & I-601a ויתור, 212 (b) ויתור, תיקי מקלט.
 • אחראי על מקרים של הגירה עסקית, לרבות: אשרת כניסה מסוג H1-B, אשרות R-1 ואשרות TN
 • נוכחות במקרים מרתקים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר בבית המשפט וזאת על מנת להשיג שיעור הצלחה של כ- 90 אחוז על בהופעה ראשונה.
 • אחראי על מקרים במשפט בענייני משפחה (גירושין, הסכמי קדם נישואין) ואוספים
 • ייצג בהצלחה לקוחות בהליכי הסרה של תיק גירוש
 • מבוקש במיוחד ומוערך מאוד על ידי לקוחות על בסיס מיומנויות סגנון הייעוץ
 • התמקדות מיידית על צורכי הלקוח על ידי פתרון בעיות ופיתוח טקטיקות יעילות
 • השתמש באסטרטגיות יצירתיות כדי להשיג תוצאות משביעות רצון
 • מדריך לקוחות בתהליך הכנה לקראת ההופעות בבית המשפט
 • הכנה של מסמכים שמנוסחים היטב ונחקרו לעומק, כפי שנדרש על ידי בית המשפט
 • ניהול עומס בתיקים בעלי היקף רחב, תוך מענה בזמן לצרכי הלקוח ובקשות מבית המשפט
 • יכולת תשאול כמו גם הקשבה ולפרש תשובות להשתמש במידע לטובת הלקוח שלי – מיומנויות תקשורת יוצאות דופן
 • מייצגים לקוחות ברחבי הארץ במספר משרדי ההגירה
 • דובר עברית שוטפת

אם אתם מחפשים עזרה משפטית, סיוע בהשגת אשרת הגירה, גרין קארד, חנינה או עזרה במניעת גירוש, נוכל לסייע לכם עם המומחיות והידע המשפטי שלנו. קבע ייעוץ חינם איתנו עוד היום. אנו מצפים לסייע לך עם כל הצרכים בנושאי ההגירה שלך.

Chiara Giannobile

CHIARA GIANNOBILE – ASSOCIATE ATTORNEY

Chiara Giannobile is an associate in Zohar Law’s New York office and a member of the Immigration practice. She transferred into the Immigration practice from Criminal Defense practice, where she focused on White Collar litigation. Prior to joining Zohar Law, Chiara worked for the Office of the Los Angeles County District Attorney and in different firms throughout Europe and the United States, like in New York, San Diego, Los Angeles, Rome and London.

Chiara received her LLM from University of California, Los Angeles where she was a member of UCLA Law Women's Lead, CJ and PI Community, SBA and a volunteer for LSIJ and ELS.

She received her JD and 2 Master's Degree from International University of Social Studies (LUISS) Guido Carli in Rome, Italy.

Chiara was raised in Italy and she speaks English, Italian, Spanish, French, and Russian.

WE FOCUS ON ALL THINGS LEGAL

Immigration law and government policies regarding visas, the right to work and deportation.

Shield-161017-5805449860492.png

DEPENDABLE

Backed by years of knowledge and experience, the immigration lawyers at Zohar Law Firm in Manhattan provides unparalleled legal services that protect the rights of those immigrating to this country. Find out what makes us the chosen firm of New York families.

Services-161017-58054561498f5.png

SERVICES

Covering all matters of immigration law, including visa assignment, green cards and deportation, the legal team at Zohar Law firm in Manhattan is prepared to handle all immigration issues with creativity and personalized attention to best suit your needs.

location-161017-580545a368e5a.png

OUR LOCATION

Operating out of the World Trade Center in New York City, the Zohar Law Firm welcomes those who look to become US citizens and those who prefer to work and live here. Within close proximity to the immigration building and courthouse in lower Manhattan, we support the highly-diversified population of the region with pride.

contact-161017-5805460a36f1e.png

CONTACT US

From assistance with visa applications to help with deportation issues, our client-focused legal team is now taking new clients. Please contact us for a comprehensive legal consultation. We are the preferred team of immigration attorneys serving an international clientele.

Attorney Advertising Notice

Prior results do not guarantee a similar outcome.